Unistamine on üks tänuväärne tegevus. Avastasin juba lapsena, et unistused kipuvad täituma, mis siis, et mõnikord võtab see aastaid, aga ükskord saad, millest unistad. Kindlasti täituvad need, millega oma mõtetes mängid, kujutades ette seda olukorda, et su unistus on juba täitunud.

Minul on väga palju unistusi täide läinud, mis algul tunduvad võimatud, sest pole õrna aimugi, kuidas need peaksid teoks saama.
Kunagi unistasin sellest, et mul oleks grupp sõbrannasid, kellega oleks mõnus koos aega veeta. Olid küll üksikud sõbrannad, aga me ei käinud kambakesi koos ja kui, siis ainult pidudel.
Nüüd on selge, et mul polnud ka toona ühist huvi, mis liidaks ja pakuks põnevust.

Tänaseks u. 25 aastat hiljem olen nii õnnelik ja tänulik, et minu ümber on palju teadlikke sõbrannasid ja erinevaid naiste gruppe, kellega koos saame minna naiseks olemise teemadega sügavuti jagades hinnanguvabalt ja ausalt seda, mida näeme, hoida ja toetada nendes kohtades, kus on keeruline, väestada ja tõsta üksteist naisena ning teha ka koos erinevaid praktikaid ja väljakutseid, mis parasjagu olulised tunduvad.

Tunnen, et mul on selle kohapeal tänaseks tõeline küllus 🥰 ja täiuslikkus.

Viimasel ajal on minu keraamika töötubadesse hakanud ka 3-sed sõbrannade grupid jõudma. Täiega imetlen neid, et nad koos midagi teevad.

Selleks, et küllus voolaks ja üha rohkem unistusi täituks, tuleb seda ka jagada. Mina teen seda läbi naisteringide, kus saab ausalt ja kaastundlikult ennast ning teisi vaadata, olla haavatav, st maskideta, saada puudutatud nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt, avastada iseendas peituvat maagiat ning kogeda teiste naiste toetuse ja vastuvõtmiste magusust.

Naisteringidega on nagu reisimisega, et kui reisimas ei käi, siis ei oskagi nagu väga puudust tunda, aga kui lähed, siis tunned, et tahaks veel ja veel, sest see on nii täitev ja toitev.

Tulevaste naisteringide info leiad :15 oktoobril Naisteõhtu. Naise küpsemise teekond. – Kristiina Laasi % Kristiina Laasi ja 7 kuuline kursus Kursus. Küpseks naiseks kasvamine. – Kristiina Laasi % Kristiina Laasi

UNISTUSTE MANIFESTEERIMISEKS

⚜️ Pane kirja vähemalt 1 oma unistus (mitte väga utoopiline) jaatavas vormis, st Sinu alateadvus peab uskuma, et see on ikkagi kuidagi võimalik, isegi kui sa ei tea kuidas see täituma peaks.Näiteks ära kirjuta „Soovin vabaneda ülekaalust” vaid „Olen rahul oma kaaluga” või midagi sellist.

⚜️ Pane oma telefoni märguanne täpselt 1 a. pärast praegusest hetkest, et vaadata kuidas Sul selle unistusega on läinud.

⚜️ Võta iga nädal vähemalt korra aega, et mängida oma mõtetes sellega, kuidas võiks Sinu elu olla siis, kui Su unistus täitub.

Visualiseeri seda, et see asi/olukord/tunne on Su elus juba olemas. Kuidas Sa ennast siis tunned? Mis Sa teed? Kujuta kõike ette võimalikult ehedalt.

Visualiseerimist jätka seni, kuni tunned, et Sa ei pea seda enam tegema, sest Sa tead juba kindlalt, et see asi/olukord/tunne tuleb varsti Sinu ellu.

⚜️ Kui mingil hetkel avastad end tundmas kurbust selle pärast, et Sul ikka pole seda, siis lülitu kohe sellele, kuidas Sa soovid, et asjad oleksid.

⚜️ Ole avatud, et vastu võtta see, mida küsisid ja naudi teekonda!

Toimumisaeg: 12/11/2023 16:00
– 20:00
Asukoht: Tallinn
Toimumisaeg: 28/03/2024 08:30
– 10:00
Asukoht: Bliss Teraapiakeskus
Toimumisaeg: 10/04/2024 18:00
– 20:00
Asukoht: Tuulemaa 12, Tallinna Waldorfkool, ruum 206