Kristiina
Laasi

Naisteringid

Naisteringides pakun Sulle hoitud ruumi, kus saad ennast täiesti vabaks lasta, st kõik maskid maha võtta ja olla oma eheduses, mida endalegi ei ole võib-olla julgenud näidata. Need on ruumid, kus on vähe juttu ja rohkem kogemist, sest iseenda kogemine on Sinu parim õpetaja. Aitan Sul kehastuda oma puhtasse olemusse, võimalikkustesse, mida Sa pole osanud või julgenud valida. Aitan Sul maitsta vabaduse tunnet, mis tuleb siis kui vabaned kontseptsioonidest. Naisteringid tõstavad, väestavad ning loovad suurepärase võimaluse tulla oma naiselikkusesse.

Miks tulla Kristiina naisteringi?

  • Kui soovid kogeda ehedust, sügavust ja ühendumist teiste naistega
  • Kui sulle meeldib ennast tundma õppida läbi kehastamise ja kogemise
  • Kui tahad otsa vaadata mustritele, mis sind elus juhivad
  • Sest Kristiinal on 8-aastane naistele transformeeriva ning tervendava ruumihoidmise kogemus
Peagi tulemas!

Kristiina Kajandu

Usaldasin sisetunnet ja läksin kohale!

Peab tunnistama, et ma pole suurim naisteõhtute ja naisteringide austaja olnud. Kuidagi olen alati eelistanud enda vaikuse kuulamist ja sealt tarkuse otsimist.

Huvitaval kombel tundsin kutset Kristiina Laasi Naisteõhtule: Tunded ja emotsioonid. Ja olen tänulik, et olen õppinud usaldama sisetunnet. Meel vist proovis mõnda aega peale registreerimist leida põhjust mitteminemiseks, aga kohale ma jõudsin. Ja see oli nii lihtne ja ilus olemine – sain aru, et me oleme küll koos, aga samas ka nii enda sees kogemises.

Meeletult palju ilusaid praktikaid, ausaid silmavaatamisi, liikumist, mõistmist – aitäh aitäh aitäh Kristiina Laasi!

Tänulik, et kohtusime ja et muutsid perspektiivi!

Meeli Laidvee

Sügavate kogemustega olemised

Kristiina Laasi ja Katre olid minu esimesed naisteringi kogemuse loojad. Palju aastaid praktikat, kogemust ning kohalolu. Alati sügavate kogemustega olemised!

Sigrid Sepp

Kristiina hoiab naistele ruumi väga omas mahlas, ta justkui avab oma ukse sulle, kui sisened ta töötuppa. See on eraldi ruum, mille ta on ise loonud. Mida ja kuidas ta räägib alati kõnetab mind, midagi resoneerub minus.