Kristiina
Laasi

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest kristiinalaasi.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad
õigusaktid.

LEPINGU SÕLMIMINE

Pastiko OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Pastiko OÜ
arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita, kui selleks ei ole eelnevat kokkulepet.

HIND

Pastiko OÜ-s müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes.
Kui tellimuse summa on vähem kui 100.- €, lisandub tellimusele ka postikulu.

TOODETE SAADAVUS

Pastiko OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis anname juhtunust ka e-maili teel esimesel võimalusel teada ning teostame puuduva toote eest tagasikande kui te ei soovi oodata, et valmistame uue töö.  

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui kauba hind
veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA SAATMISKULUD

Kliendi ostukorv luuakse hetkel, kui ta on vajutanud ootelehel olevale nupule “Lisa korvi”. Ostja saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust ning neid vajadusel ostukorvist eemaldada, kuid kuni tellimuse kinnitamiseni on tooted saadaval ka teistele ostjatele. Tellimuse vormistamisel tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Veebipood tarnib tooteid Eesti siseselt. Ostjal on võimalik valida alljärgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:

– Omniva pakiautomaati 5.- Eurot, üle 100.- Euro ost tasuta;

Müüja lähetab tellimusi kõikidel tööpäevadel, kuid mitte hiljem, kui viie tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Tellimustööde puhul on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. 

Kaubale on võimalik ka kokkuleppel ise järgi tulla Kunstipisiku keraamikastuudio asukohta Tuulema 12, Tallinn, Harjumaa. Ise kaubale järele tulles väljastame ostjale kauba tasuta. Pärast ostu kinnitamist saadetakse ostjale e-postile tellimuse kinnitus ja pärast tellimuse eest tasumist saadetakse ostja e-postile arve.

TAGASTAMINE

Pastiko OÜ-st ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Toode peab olema postitatud Omniva pakiautomaadi vahendusel Pastiko OÜ aadressile 14 päeva jooksul taganemissoovi esitamisest või kokkuleppel toodud Kunstipisiku keraamikastuudio asukohta Tuulema 12, Tallinn, Harjumaa. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Kuna tegemist on kunstilise käsitööga, siis defektiks ei loeta kerget kõverust või värvide ebaühtlust. 

Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud. Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Pastiko OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Pastiko OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine toote eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga.

14-päevane tagastusõigus ei kehti eritellimusel tehtud toodetele. Eritellimuseks loetakse seda, kui toode on valmistatud spetsiaalselt tellija vajadusi arvestades (nt ostja mõõdud, kujundus, nimi jne)

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@kristiinalaasi.ee või helistada telefonil +372 5113437.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib ka pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD

Pastiko OÜ ei vastuta kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Pastiko OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Pastiko OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Pastiko OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Pastiko OÜ vastutab kliendi ees toote müügihinna ulatuses.

Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 04.03.2023