Kui lõpetasin ülikooli majanduse erialal, siis tekkis äkki väga palju vaba aega. Tahtsin seda sisukalt veeta, aga ma ei teadnud, mis mind võiks huvitada. Saatsin oma küsimuse universumisse ning vastuseks leidsin keraamikaringi, millest olin õpingute jooksul 3 aastat enese teadmata mööda sammunud. Savile järgnes aasta hiljem ka teine armastus – maalimine.

Peale 8 aastat 3 lapsega kodus olemist sain aru, et tahan olla oma aja peremees ja teha just neid asju, mis mind inspireerivad, mis annavad minu elule sügavama tähenduse ja toovad ka teisi lähemale iseendale, ühendusse enda ja teistega. Ma ei teadnud täpselt, mida ma teha sooviksin, aga mul olid väikesed unistused ja ma palusin juhatust.

Selleks hetkeks olin juba pikalt hobi korras tegelenud maalimise ja savivoolimisega ning tundsin, et saviringide tegemine võiks olla üks asi, mis mind inspireeriks. Nagu elus ikka, kui küsid, siis sulle antakse. Mulle tekkis võimalus, kus seda unistust hakata teostama. Nüüdseks on armastus minu ja savi vahel kestnud juba 20 aastat.

Selle kodusolemise aja jooksul avastasin ka seda, et mehele Naiseks olemine polegi nii lihtne ja iseenesestmõistetav nagu võiks arvata ning õnn ei saabugi siis, kui kõik näib väliselt justkui korras olevat. See oli aeg, kus erinevad tantraõpetajad hakkasid Eestimaad väisama, aasta siis oli 2009. Enne tantra poole pöördumist sain suurepärased kogemused Art of Livingu hingamiskoolitustel ning alustasin Rännaku meetodi praktikute õppega, mis jäi pooleli, sest jäin kolmanda tütre ootele.

Tantrani leidsin tee just suhteprobleemide tõttu. Nägin, et see on terviklik õpetus inimeseks olemise kohta, kus on hõlmatud kõik aspektid. Pühendusin eriti sügavuti naiseks olemise teemadele. Sealt sai alguse minu kolmas armastus – naisteringid. Lisaks arvukatele kursustele erinevate võimsate naisõpetajate käe all läbisin kuise Naisteringide hoidmise TaoTantra koolituse Tais Shashi Solluna ja Minke de Vosi juhendamisel.

Nüüdseks olen keraamika töötubasid teinud üle 10 aasta ning naisteringe üle 8 aasta. Lisaks on mul 8-aastane Tantradate kohtumisõhtutel ruumihoidmise kogemus, olen erinevaid naistelaagreid läbi viinud koos teiste õpetajatega ning juhendanud töötubasid Tantra, Ühenduses ja Shamaanifestivalil.