Toimumisaeg: 12/11/2023 16:00
Asukoht: Tallinn
Hind: 400-460 €

Sa oled ju näinud seda Naist ja võib-olla isegi talle tänaval järele vaadanud.
⚜️Tema liigutustes on kohalolu ja iseendaga rahuloleva Naise graatsilisust.
⚜️Kui ta räägib, siis tuleb see sügavalt tema olemusest ja Sa tunned, et ta on ühenduses – iseendaga, Sinuga, maailmaga… Ta on ühenduses iseenda sügavaima olemusega, sest ta on lõpetanud ühenduse otsimise endast väljast poolt ning leidnud selle enda seest.
⚜️Ta ei karda olla avatud ja armastav ning ümbritsejaidki puudutada oma armastusega, sest tema armastus on teadlik ja kuulub talle, nii nagu kogu tema elugi kuulub talle. Nii pakub ta endale alati parimat, vallates valimise peent kunsti, öeldes kindlalt EI sellele, mida ta ei soovi oma ellu ning JAAA sellele, mille järgi tal isu on või mis tema silmad särama paneb.
⚜️Elu maitseb talle ja on helde ning armastav tema vastu.
⚜️Ta on omaks võtnud, et tema heaolu on tema enda vastutus ja looming ning luua ta armastab – kire, naudingu ja mängulisusega.
⚜️Ta teab, kus asub tema armastuse allikas ning ta ei unusta sellest joomast.
⚜️Kui ta Sinust möödub ja pilguga embab, siis saab miski väga sügaval Su sees puudutatud. Siis tunned Sa eriti selgelt oma sisemise Naise igatsust, tulla ometi kord kõikide nende tabude, uskumuste, keeldude, mitte mõistmiste, kõrvale lükkamiste, maha salgamiste ja mitte vastuvõtmiste alt ehedana ja puhtana nähtavale. Saada ometi kord eluõiguse, et siis hakata küpse ja targa Naisena nautima selle elu imelisust, seda elu ja iseend emmates ja pühitsedes.
Meie kursus-rännak koosneb kaheksast kohtumisest ja iseseisvast tööst.
Igas kuus on üks kohtumine ning selleks, et vahepealsel ajal ühises energias olla ning ennast iseseisvalt kasvamises hoida, anname iga kord ühe praktika, mida Sa saad vahepealses ajas teha. Samuti saadame iga kord peale naisteringi kohtumise teemalise lühikonspekti.
Viimane, 8. kohtumine kestab terve päeva 11.00 – 19.00 ning sisaldab ka lõunasööki.
Kogunemised hakkavad toimuma kord kuus, pühapäeviti, intiimses ja hubases keskkonnas Tallinnas ning ühe kohtumise pikkuseks on 4 tundi. Kohtumiste toimumise kellaaeg 16-20.
❤ KURSUSE TEEMAD JA TOIMUMISE AJAD:
💟 Teadvele tulemine. Kes ma olen ja kus ma olen. 12.11.23
💟 Tunded, minu kõige naiselikum väljendusviis 10.12.23
💟 Keha omaks võtmine. Enesearmastus. 14.01.24
💟 Seksuaalsus ja nauding 11.02.24
💟 Sügav Ühendus iseendaga. Kohalolu. 17.03.24
💟Valimine, otsustamine ja vastutus. Piirid 14.04.24
💟Varjutöö. Iseenda allasurutud osa, mis takistab elu voolamist, nähtavale toomine ja integreerimine tervikusse. 12.05.24
💟 Pühitsemine 16.06.2024
❤ MILLISE MUUTUSE ME ENDAS LOOME:
☘️ Me omandame võime olla hetkes kohal ning oskuse näha oma käitumise varjatud strateegiaid. Samuti oskuse neid alateadlikke strateegiaid muuta.
☘️ Saame täiesti uue vaatenurga oma tunnetele ning julguse oma tundeid tunda ning neis peituvat sõnumit ka lugeda
☘️ Võtame vastu oma kehastuse ning õpime oma imekaunist naisekeha nägema läbi armastuse silmade
☘️ Lubame naudingu tantsima kõikidesse oma rakkudesse, et elurõõm ja mängulisus astuksid ning jääksid meie elu värvima
☘️ Õpime kuidas olla väekana kohal igas hetkes, nii et me suhtleme maailmaga enda ümber selgest ja kindlast positsioonist
☘️ Valgustame välja ja vabastame oma olemuses allasurutud osad, kes takistavad meil ennast terviklikuna tundmast
☘️ Õpime pühitsema seda elu mängu ning iseennast selle elumängu Loojana naiselikus väes
☘️ Hakkame usaldama teisi naisi ja lubame endale maskideta olemist
☘️ Ja midagi jääb ka üllatuseks
❤ Tegemist on tervik kursusega, kus üksikuid töötubasid külastada ei ole võimalik. Seetõttu on grupp kinnine ehk siis rännaku toimumise keskel enam liituda ei saa. Kes otsustab liituda, võtab ka vastutuse pühenduda kogu kursuse ajaks enesearengule.
Sellest rännakust saab osa võtta maksimum 10 naist. Meie taotluseks on, et kogu grupp oleks piisavalt intiimne, moodustaks ühtse terviku ja pühenduks sellele teekonnale, et tekiks omavaheline usaldus ja toetusgrupp.
Kui Sa kuuled seda kutset ja see Sind puudutab, siis ootame Sind ühinema grupiga.
Rännaku maksumuseks on 400.- Eurot, kui tasud ühes osas enne kursuse algust või igakuiste maksetena 55.- kuus ning viimase päeva eest 75.- Eurot.
Koha kinnitab ettemaks 55.- Eurot, mis saab tasaarveldatud viimase korraga.
Registreerimiseks ning küsimuste korral, võid julgelt kirjutada või helistada.
Katre 5270024 katrer@gmail.com
Kristiina 5113437 info@kristiinalaasi.ee
JUHENDAJAD:
❤ Kristiina
15 aastat tagasi rullus minu ees lahti uus põnev maailm läbi enesearengu raamatute ja kursuste kui olin teadvustanud endale, et õnn ei tule väljastpoolt ja mina ise vastutan oma elus toimuva eest.
Alustades homoöpaatiast, toitumisest, hingamisest, Rännaku meetodist kuni jõudsin tantrani, mis siiani on täis avastusi ja võimalusi minna järjest sügavamale oma olemuse kihtidesse.
Elu näitas mulle, et pean oskama olla Naine kõikides tema aspektides.
Pakun Sulle ruumi, et saaksid kogeda iseenda sügavuse erinevaid tahke, avastada mustreid, mis juhivad Sinu elu, avarduda, et vastu võtta Elu võimalikkust ning tunda end hästi oma kehas.
❤ Katre
Minu päriselt Naiseks kasvamise teekond algas aastal 2006 suvel shamanistlikus laagris, kus ma esimest korda oma elus ühel päeval tegin väga lihtsaid praktikaid teiste naistega koos. See kõik oli nii lihtne, kuid see muutis minus midagi väga sügavalt. Esimest korda elus kogesin ma, et see, kes ma olen, just see naine minu sees, on midagi väga õiget, ilusat ja head. Sellest alates olen ma Naiseks olemise müsteeriumisse pilke heitnud erinevate nii shamanistlikke kui ka tantra õpetajate käe all. Ka oma igapäevast elu elan läbi teadlikult naiseks olemise.
Naisteringe olen ma läbi viinud alates 2013 aasta kevadest. Oma olemuse uurimine, avastamine ja kogemine on minu jaoks üks lõputult põnev ja erutav seiklus. Koos teiste naistega ühise ruumi loomine, erinevate praktikate tegemine ja oma kogemuse jagamine on midagi vägaväga erilist, mida tahan kogeda veel ja veel. Iga kord tunnen ma selgelt, kuidas ma saan järjest sügavamalt selleks iseendaks, kes ma alati olen olnud, kuid kes selles elus on vahepeal kadunud olnud. 

Naisteringidest

Naisteringides pakun Sulle hoitud ruumi, kus saad ennast täiesti vabaks lasta, st kõik maskid maha võtta ja olla oma eheduses, mida endalegi ei ole võib-olla julgenud näidata. Need on ruumid, kus on vähe juttu ja rohkem kogemist, sest iseenda kogemine on Sinu parim õpetaja. Aitan Sul kehastuda oma puhtasse olemusse, võimalikkustesse, mida Sa pole osanud või julgenud valida. Aitan Sul maitsta vabaduse tunnet, mis tuleb siis kui vabaned kontseptsioonidest. Naisteringid tõstavad, väestavad ning loovad suurepärase võimaluse tulla oma naiselikkusesse.

Miks tulla Kristiina naisteringi?

  • Kui soovid kogeda ehedust, sügavust ja ühendumist teiste naistega
  • Kui sulle meeldib ennast tundma õppida läbi kehastamise ja kogemise
  • Kui tahad otsa vaadata mustritele, mis sind elus juhivad
  • Sest Kristiinal on 8-aastane naistele transformeeriva ning tervendava ruumihoidmise kogemus

Kristiina Kajandu

Usaldasin sisetunnet ja läksin kohale!

Peab tunnistama, et ma pole suurim naisteõhtute ja naisteringide austaja olnud. Kuidagi olen alati eelistanud enda vaikuse kuulamist ja sealt tarkuse otsimist.

Huvitaval kombel tundsin kutset Kristiina Laasi Naisteõhtule: Tunded ja emotsioonid. Ja olen tänulik, et olen õppinud usaldama sisetunnet. Meel vist proovis mõnda aega peale registreerimist leida põhjust mitteminemiseks, aga kohale ma jõudsin. Ja see oli nii lihtne ja ilus olemine – sain aru, et me oleme küll koos, aga samas ka nii enda sees kogemises.

Meeletult palju ilusaid praktikaid, ausaid silmavaatamisi, liikumist, mõistmist – aitäh aitäh aitäh Kristiina Laasi!

Tänulik, et kohtusime ja et muutsid perspektiivi!

Meeli Laidvee

Sügavate kogemustega olemised

Kristiina Laasi ja Katre olid minu esimesed naisteringi kogemuse loojad. Palju aastaid praktikat, kogemust ning kohalolu. Alati sügavate kogemustega olemised!

Sigrid Sepp

Kristiina hoiab naistele ruumi väga omas mahlas, ta justkui avab oma ukse sulle, kui sisened ta töötuppa. See on eraldi ruum, mille ta on ise loonud. Mida ja kuidas ta räägib alati kõnetab mind, midagi resoneerub minus.