Toimumisaeg: 02/02/2024 18:00
Asukoht: Üks Maja
Hind: alates 70€

Taasavasta või loo sügav ühendus ja lähedus oma paarilisega kohtumisõhtutel, mis on mõeldud ainult paaridele!

Tuleme käesolevasse hetke maagiasse, laseme unustusse vajuda olmel ja ulmel, et lubada sära ja naudingulisus omavahelisse suhtlusesse.

Praktikad, mida teeme, puhastavad omavahelist suhtlust ja õhku, vabastavad pingeid, mis on tekkinud ja loovad mõnusa pinnase tasakaalukaks suhteks, kus on võimalikud nii olme asjad kui ka sügavam intiimsus paari vahel.

Teadvustame, et oleme tihti langenud sügavatesse rollidesse, nagu isa, ema või lapse roll, ning õpime neid teadvustama ning nendest rollidest välja tulema ja kohtuma eheduses ja puhtas armastuses.

Need kohtingud on eriti abiks, kui soovite suhet tugevdada, omavahelise füüsilise läheduse vajadust elavdada või soovite füüsilisse intiimsusse rohkem sära.
Mõnikord võib suhe olla sattunud platoonilisse sõbratsooni, leiame viise sealt välja tulemiseks ning õpime, kuidas kuulata ja mõista teineteist, kuidas oma sõnumit edastada paarilisele nii, et see oleks armastavalt edastatud.

Kohtingutel saab uurida ja õppida:
⚜️ tegija olekust tulema lõdvestumise ja olemise aspektidesse,
⚜️ kuidas liikuda platoonilisest kohast intiimse läheduseni,
⚜️ uurida andumist ja ruumi hoidmist.
⚜️ kuidas igapäevaelu rutiinist ja efektiivsusest tulles, tulla erinevatest kohtadest kokku ning praktiseerida neid tehnikaid ka kodus.
⚜️ kuidas aktiveerida oma eluenergiat, et silmad säraksid
⚜️kuidas tekitada suhtesse sügavust, uudsust, imetlust teineteise suhtes,
⚜️kuidas luua ruum läheduse jaoks,
⚜️kuidas pakkuda hoidvat füüsilist puudutust,
⚜️kuidas äratada seksuaalsust jpm.

Nendel õhtutel tekitame suhtesse sügavust, uudsust ja imetlust teineteise suhtes, ning uurime, kuidas luua ruumi läheduseks paarisuhtes. Õpime tulema kohalolekusse ja voosse, puhtasse olemisse, jättes mugavustsooni alles, kuid toome sinna uusi kõlasid, värve, helisid, et kõik ei oleks nii iseenesest mõistetav ja etteaimatav, et oleks värskust ja kergust.
Meie põhifookus on kogemisel.

❖ Juhendajad:
Sven Truupõld – olen teadliku seksuaalsuse praktikatega tegelenud 11 aastat. Läbinud mitmeid tantra retriite Eestis, Soomes, Saksamaal, Venemaal, Tais. Olen spetsialiseerunud naiste orgastiliste seisundite loomisele läbi kehatöö ja meditatsiooni. Koolitan mehi saamaks ühendust oma sisemise seksijumalaga. Loon ruume turvaliseks kallistamiseks, hingamis-, lõdvestumis-, jooga- ja energiate liigutamise praktikatele.

Kristiina Laasi – oma enesearengu teekonnal, mis nüüdseks on kestnud üle 15 aasta, olen saanud erinevatelt koolitustelt nii Eestis kui ka väljaspool palju häid praktikaid ja harjutusi, mis on mängulised, sügavad, sensuaalsed ja aitavad paarilisega luua lähedust. Viimase 8 aasta jooksul olen juhendanud Tantradate õhtuid, mis on vallalistele mõeldud, aga nüüd tunnen kutset jagada praktikaid paaridele, et samasugune magus ja sügav ühendus saaks tuua värskust pühendunud suhtesse. Lisan sinna juurde ka kogemused ja teadmised, mis omandatud üle 7a. naisteringide hoidmisest.

❖ Millal?
Koguneme Tallinnas Üks Majas.
Sündmus kestab orienteeruvalt 3 tundi.
❖ Registreerimine ja info:
paarisuhe@gmail.com
❖Osalustasu paarile:
70€ tasudes kuni,
Guru Treep OÜ arvele EE082200221070894588 selgitus “KÕP kohalolus hoitud”, hiljem tasu tõuseb.

Kui 48h enne sündmuse algust annate teada, et te ei saa osaleda, siis kanname raha tagasi, muul juhul on teil võimalus otsida endale asendajad.
Guru Treep OÜ arvele EE082200221070894588 selgitus “KÕP Mina ja meie”

Naisteringidest

Naisteringides pakun Sulle hoitud ruumi, kus saad ennast täiesti vabaks lasta, st kõik maskid maha võtta ja olla oma eheduses, mida endalegi ei ole võib-olla julgenud näidata. Need on ruumid, kus on vähe juttu ja rohkem kogemist, sest iseenda kogemine on Sinu parim õpetaja. Aitan Sul kehastuda oma puhtasse olemusse, võimalikkustesse, mida Sa pole osanud või julgenud valida. Aitan Sul maitsta vabaduse tunnet, mis tuleb siis kui vabaned kontseptsioonidest. Naisteringid tõstavad, väestavad ning loovad suurepärase võimaluse tulla oma naiselikkusesse.

Miks tulla Kristiina naisteringi?

  • Kui soovid kogeda ehedust, sügavust ja ühendumist teiste naistega
  • Kui sulle meeldib ennast tundma õppida läbi kehastamise ja kogemise
  • Kui tahad otsa vaadata mustritele, mis sind elus juhivad
  • Sest Kristiinal on 8-aastane naistele transformeeriva ning tervendava ruumihoidmise kogemus

Kristiina Kajandu

Usaldasin sisetunnet ja läksin kohale!

Peab tunnistama, et ma pole suurim naisteõhtute ja naisteringide austaja olnud. Kuidagi olen alati eelistanud enda vaikuse kuulamist ja sealt tarkuse otsimist.

Huvitaval kombel tundsin kutset Kristiina Laasi Naisteõhtule: Tunded ja emotsioonid. Ja olen tänulik, et olen õppinud usaldama sisetunnet. Meel vist proovis mõnda aega peale registreerimist leida põhjust mitteminemiseks, aga kohale ma jõudsin. Ja see oli nii lihtne ja ilus olemine – sain aru, et me oleme küll koos, aga samas ka nii enda sees kogemises.

Meeletult palju ilusaid praktikaid, ausaid silmavaatamisi, liikumist, mõistmist – aitäh aitäh aitäh Kristiina Laasi!

Tänulik, et kohtusime ja et muutsid perspektiivi!

Meeli Laidvee

Sügavate kogemustega olemised

Kristiina Laasi ja Katre olid minu esimesed naisteringi kogemuse loojad. Palju aastaid praktikat, kogemust ning kohalolu. Alati sügavate kogemustega olemised!

Sigrid Sepp

Kristiina hoiab naistele ruumi väga omas mahlas, ta justkui avab oma ukse sulle, kui sisened ta töötuppa. See on eraldi ruum, mille ta on ise loonud. Mida ja kuidas ta räägib alati kõnetab mind, midagi resoneerub minus.